Detska izba

Information

Added: 2018-10-03
Category: blog

Tags article
art

Detska izba

TUDENTSKÝ NÁBYTOK by nemal mať príliš veselé farby a preto voľte radšej prírodné odtiene.

Decodom je popredný slovenský výrobca nábytku. Svetlo sa najčastejšie vykonáva prútia alebo tkaniva kvety, zdobené volánikmi, fringe. Osvetlenie dievčenské izby, zariadené v provensálsky, zvyčajne použiť kované lustre, nástenné svietidlá, na stojan a stolové lampy.

Sú, samozrejme, tepaného železa alebo drevený rám. Sú dokonale sústrediť a odrážajú svetlo. Zrkadlá, aby miestnosti, pohodlné, geniálna, krásna, svetlé a sýte vzduchu a priestranné.

Závesy môžu byť ako jednovrstvové a linajkované. Spoločné volánmi dekorácie, ručne vyrábané čipky, guipure čipky, výšivky, háčkované detské plienky, plášte na vankúše. Textil používa v štýle Provence, je často bielená alebo čalúnená ľan a bavlna.

Ona musí byť pohodlné, ale zároveň, vzduch-jednoducho - nízke skrinky, komody, stoly výsuv zásuviek, nočné stolíky, komody, police. Nábytok môže byť zdobené rezbárske práce, ručné práce, krásne kované železné predmety. Za štýl sa vyznačuje teplé, mäkké, pastelové farby: biela (z šumivé snehu na mlieko), farba biele ruže, slonovina, pečené mlieko, smotana, béžová, svetlo citrón, svetlo, levanduľa, olivová, Tmavo, bledo modré, bledo žltá.

Štýl, rozsah farieb, nábytku do najmenšieho detailu bude vybraný s extrémnou opatrnosťou, na základe preferencie, chutí, túžby, potreby, záujmy, a nuansy charakter a temperament dospievajúce dievča. Je to dlhé a ťažké obdobie, počas ktorého zrenia, rozvoja a dá sa povedať, že vznik novej identity. dizajn interiéru miestnosti pre dospievajúce dievča, môžete povedať veľa.

PO.P alebo PolarnPyret vznikla 1976 v Štokholme a prvými vecami boli práve - ako inak- pásikavé tričká. Pre dievčatá je z čoho vyberať :-) kolekcia DOLLY by Le Petit Tom® je vyrobená v Taliansku z najjemnejšej kože, semišu, či zamatu...