Nás vzal z letiska k hradu Ramana a k horiacej skale Yanar

Information

Added: 2018-01-26
Category: blog

Tags article
art

Spytala som sa predavaca, povedal mi nech ho nasedujem, zrazu sme presli okolo podkovy, ktora mala uprostred pripnuty kovovy jazycek (ako srdce zvonu) vzdy ked som okolo neho presla zacal kmitat a akokeby zvonit dost silno. Nechapem prečo, ale stále som musel myslieť na tú knihu, tak som šiel hľadať … neviem už či tú knihu alebo priateľku. Človek, ktorý nie je ešte tak duchovne čistý, aby dokázal aj za bdelého vedomia získavať odpovede na svoje otázky z vyšších sfér, môže to dokázať prostredníctvom svojich snov.

Cena na osobu 5€ - poschodové postele, teplá voda, sprcha, WC, wifi - nádhera 🙂 Ubytovanie sme mali vždy za 5€, len v Kutaisi to bolo niečo viac, ale bolo veľa hodín a nemali sme čas na dlhé hľadanie. Hlavne pre nás maximálne pohodlné a hlavne nám išlo maximálne využitie času a tak sme večer ešte mali čas na Baku. My sme si navrhli plán, on nám to schválil, dohodli sme si, že nás vezme pred hotelom, zjednali sme si dopredu cenu za 120€ za tento výlet, čo vychádza 30€ na osobu, čo je v konečnom dôsledku veľmi dobrá cena za dopravu klimatizovaným autom asi 500km, sprievodcu s anglickým výkladom, občerstvenie.

Nás vzal z letiska k hradu Ramana a k horiacej skale Yanar Dag a potom na hotel a platili sme cca 10€ na osobu, co je vcelku dosť, ale keďže tie pamiatky sú mimo centra, zabralo by nám dosť času, kým by sme sa k nim dostali potom. Treba si však dať pozor, ak ste predtým navštívili Arménsko, nakoľko je tam stále neutíchajúci konflikt medzi Azerbajdžanom a Arménskom ohľadom územia Náhorného Karabachu a môže tak nastať aj problém pri vybavovaní víz. Z letáku, čo som vzala z infocentra zisťujeme, že ho zatvárajú pol hodinu a tak rýchlo ideme naspäť po batohy.